Usługa reklamy w sieci

Oprócz pozycjonowania stron świadczymy również usługi związane z płatna reklamą. W tym przypadku jesteśmy de facto wykonawcą i pośrednikiem pomiędzy Państwem, a firmą Google. Korzyści z płatnej reklamy są dwojakie:
1. możliwość zarządzaniem ruchem na stronie. Wyobraźmy sobie, iż wypada na zlecenie i w perspektywie mamy np. tygodniowy przestój. Oczywiście to spore koszty, dlatego możemy nasilić reklamę w sieci, tak aby w krótkim czasie pozyskać klienta.
2. skalowalność kosztów. Sam klient decyduje jaką kwotę przeznacza na reklamę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, a jeśli któraś z nich nic Ci nie mówi, spokojnie - wyjaśnimy wszystko.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Istnieją dwie najczęściej wybierane formy reklamy:

linki sponsorowane: link do Państwa strony pojawia się na jako jeden z pierwszych odnośników, na stronie z wynikami wyszukiwań. Wystarczy określić frazę zapytania, określić obszar terytorialny występowania reklamy oraz wyznaczyć budżet. Płacimy za każde kliknięcie sponsorowanego linku, który przenosi nas docelową stronę.

reklama w kontekście: ta forma reklamy jest bardziej inteligentna. Wystarczy, że zdefiniujecie Państwo frazy. Wasza reklama wyświetli się na różnych stronach branżowych, na której w danej chwili przebywa osoba zainteresowana właśnie Waszymi produktami.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Wspólny biznes to przede wszystkim zaufanie. Dlatego chcemy abyście posiadali maksimum niezbędnych informacji przed decyzję. Staramy się opisywać koszty precyzyjnie, aby temat był dla Was transparentny.

W przypadku płatnej reklamy mamy do czynienia z dwoma rodzajami opłat.
Wynagrodzenia Google: w tym przypadku sami określamy budżet dzienny, miesięczny, czy górny limit wydatków. Google samodzielnie na podstawie chętnych w danym czasie na daną reklama, określa cenę za kliknięcie, na zasadzie maksymalizacji zysku.
Wynagrodzenie za wdrożenie: są to koszty obejmujące przygotowanie reklamy, obsługę w narzędziach Google oraz raportowanie efektywności i wyników. Wynagrodzenie w zależności od budżetu klienta ustalamy procentowo w przedziale <5%-10%>.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Kilka cyfr opisujących Mach@IT


65

Wdrożeń

36

Stałych
Klientów

97

%
poleceń

5

lat
na rynku