Zawartość usługi Firma SEO

Obecnie dwie na trzy osoby poszukują wykonawcy lub produktu tylko w sieci Internet. Powoli do lamusa przechodzą tradycyjne formy pozyskania klienta jak reklama, czy ogłoszenie w prasie. Powstają niezliczone publikacja na temat jak i czego szukamy. Jedno jest pewne i niezmienne: jeśli chcesz jutro prowadzić biznes, już dziś przenieść jego część do sieci.

A co to dokładnie oznacza? Najprościej rzecz biorąc w Internecie znajdują się setki firm. Dobrze prowadzony biznes w sieci, oznacza, że Twoja strona będzie znajdywana częściej niż konkurencji. Nasz pakiet Firma Seo prowadzi to tego, że przyszli klienci szukając określonych treści, będą wchodzić na stronę Twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, a jeśli któraś z nich nic Ci nie mówi, spokojnie - wyjaśnimy wszystko.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

W pierwszej kolejności staramy się określić grupę docelową, do której adresowany jest Państwa produkt czy usługa. Następnie wspólnie decydujemy się na wybór fraz, po których chcecie być odnajdywani w sieci. W kolejnym kroku dostosowujemy Waszą stronę internetową tak, aby Wasza firma znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwań. Pozycjonowanie jest działaniem cyklicznym polegającym na ciągłym monitorowaniu efektów pracy oraz wdrożeniem takich rozwiązań, aby wyniki wyszukiwań były możliwie wysoko.

W ramach pakietu otrzymujecie Państwo szczegółowe raporty zarówno stanu przed wdrożeniem pozycjonowania, jak i obrazujące progres.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Wspólny biznes to przede wszystkim zaufanie. Dlatego chcemy abyście posiadali maksimum niezbędnych informacji przed decyzję. Staramy się opisywać koszty precyzyjnie, aby temat był dla Was transparentny.

Koszty Pakietu SEO:
Ceny ustalamy indywidualnie po określeniu koniecznych do przeprowadzenia prac. Cena zależy od kilku czynników, między innymi od wyboru zakresu pozycjonowanie. Inny zakres prac będzie konieczny do przeprowadzenia, jeśli pozycjonujemy salon kosmetyczny działający w promieniu do 10 km, a inny jeśli nasze działania dotyczą sklepu internetowego działającego w całym kraju.

Co ważne klient płaci tylko za efekty. W zależności od podpisanej umowy możemy przyjąć dwie formy rozliczenia:
1. abonament miesięczny za ustalone pozycje w wyszukiwarce,
2. płatność za kliknięcie (ilość wejść z wyszukiwarki na stronę).

Koszty zaczynają się od 100 pln + VAT.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Kilka cyfr opisujących Mach@IT


65

Wdrożeń

36

Stałych
Klientów

97

%
poleceń

5

lat
na rynku