Zawartość pakietu Start

Pakiet START jest przeznaczony dla firm, które zaczynają przygodę z Internetem. Nasz pakiet to zestaw usług, niezbędnych do zaistnienia firmy w sieci Internet. To również optymalizacja kosztowa, ponieważ nie płacisz za usługi, z których nie korzystasz. Nie musisz znać wszystkich zagadnień technicznych związanych z siecią, wystarczy że zlecisz nam realizację swoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, a jeśli któraś z nich nic Ci nie mówi, spokojnie - wyjaśnimy wszystko.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

1. Projekt i wykonanie strony internetowej. W pakiecie standardowo znajdują się zakładki: o nas, usługi, galeria, cennik, kontakt/dojazd.
Projekt strony nawiązuje do branży w której firma działa. Strona jest responsywna, czyli dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana.
2. Rejestracja domeny internetowej.
3. Konfiguracja skrzynek e-mail w zamówionej domenie.
4. Miejsce na stronę oraz pocztę do 3GB.
5. Możliwość samodzielnego zarządzania usługami.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Wspólny biznes to przede wszystkim zaufanie. Dlatego chcemy abyście posiadali maksimum niezbędnych informacji przed decyzję. Staramy się opisywać koszty precyzyjnie, aby temat był dla Was transparentny.

Koszty Pakietu START:
Koszt wdrożenia: jest to koszt jednorazowy i obejmuje wykonanie strony Internetowej, rejestrację domeny, konfigurację serwera.
Koszt utrzymania: ponoszony corocznie, w jego skład wchodzi odnowienie hostingu oraz domeny internetowej (domeny jak i hosting utrzymywane i opłacane są w cyklach rocznych).
Koszt wdrożenia: 600 pln + VAT
Koszt utrzymania: od 150 do 200 pln + VAT
w zależności od domeny internetowej.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Kilka cyfr opisujących Mach@IT


65

Wdrożeń

36

Stałych
Klientów

97

%
poleceń

5

lat
na rynku