Sklep online

Sklep Internetowy to wygodny sposób na zwiększenie sprzedaży, czy redukcję kosztów działalności. Obecnie w zależności od grup wiekowych oraz branży, udział zakupów w sklepach on-line waha się od 5% do nawet 55%. Tendencje nie pozostawiają złudzeń: coraz więcej firmy oraz gospodarstw domowych będzie realizowało zakupu w sklepach on-line. Powód prosty: wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Przeniesienie sprzedaży do sieci można zacząć od prostego i bardzo intuicyjnego sklepu, jak pokusić się wdrożenie rozbudowanego sklepu, obsługujących e-płatności oraz zintegrowanymi z dostawcami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, a jeśli któraś z nich nic Ci nie mówi, spokojnie - wyjaśnimy wszystko.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Cena sklepu to złożona kwestia. Na rynku dostępne jest szerokie oprogramowanie, dedykowane zarówno do sklepów z małym asortymentem, jak do rozbudowanych wielobranżowych serwisów. Zanim zdecydujemy się na zakup warto porozmawiać z nami, aby poznać ofertę, a także określić przyszły zakres wdrożenia. Na pewno trzeba będzie odpowiedzieć sobie na pytania:
ile produktów chcemy sprzedawać on-line?
jak bardzo chcemy integrować w otrzymane oprogramowanie?
czy samodzielnie będziemy instalować i obsługiwać aspekty technicznie sklepu?
czy decydujemy się na integrację z płatnościami online oraz z dostawcami?
oraz przede wszystkim, jakie środki chcemy przeznaczyć?

W zależności od przyjętego modelu, stopnia integracji z systemami zewnętrznymi koszty mogą oscylować od kilkuset złotych za wdrożenie, do nawet kilku tysięcy.

Koszt wdrożenia: od 500 pln + VAT
Koszt utrzymania: od 200 + VAT
w zależności od domeny internetowej.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Kilka cyfr opisujących Mach@IT


65

Wdrożeń

36

Stałych
Klientów

97

%
poleceń

5

lat
na rynku