Zawartość pakietu CMS

Pakiet CMS to zestaw usług, niezbędnych do samodzielnego prowadzenia firmy w sieci Internet. Strona internetowa oparta jest o tzw. system zarządzania treścią (z ang. CMS), który wyróżnia możliwość edytowania i aktualizowania strony firmowej przez końcowego użytkownika. Zmiany na stronie jak dodanie zdjęcia do galerii, aktualizacja telefonu czy utworzenie kolejnej strony, możliwe jest z poziomu klienta. Pakiet zawiera również utworzenie kont na portalach społecznościowych, Facebook, Instagram oraz Google `Moja Firma`.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, a jeśli któraś z nich nic Ci nie mówi, spokojnie - wyjaśnimy wszystko.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

1.Projekt i wykonanie strony internetowej w systemie CMS.
Projekt strony nawiązuje do branży w której firma działa. Strona jest responsywna, czyli dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana.
2. Rejestracja domeny internetowej.
3. Konfiguracja skrzynek e-mail w zamówionej domenie.
4. Miejsce na stronę oraz pocztę do 9GB.
5. Możliwość samodzielnego zarządzania usługami.
6. Stworzenie strony firmowej w usługach `Moja Firma`, a także integracja strony z nawigacjami Google.
7. Stworzenie kont na portalach social media (Facebook, Instagram) nawiązującej do stroni internetowej.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Wspólny biznes to przede wszystkim zaufanie. Dlatego chcemy abyście posiadali maksimum niezbędnych informacji przed decyzję. Staramy się opisywać koszty precyzyjnie, aby temat był dla Was transparentny.

Koszty Pakietu CMS:
Koszt wdrożenia: jest to koszt jednorazowy i obejmuje wykonanie strony Internetowej, rejestrację domeny, konfigurację serwera.
Koszt utrzymania: ponoszony corocznie, w jego skład wchodzi odnowienie hostingu oraz domeny internetowej (domeny jak i hosting utrzymywane i opłacane są w cyklach rocznych).
Koszt wdrożenia: 1300 pln + VAT
Koszt utrzymania: od 300 pln + VAT
w zależności od domeny internetowej.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Kilka cyfr opisujących Mach@IT


65

Wdrożeń

36

Stałych
Klientów

97

%
poleceń

5

lat
na rynku