Zawartość pakietu CLOUD

Pakiet CLOUD stanowi zestawienie usług z kilku domen produktowych. Znajdziecie w nim zarówno usługi związane z prowadzeniem strony czy sklepu firmowego w Internecie, jak również usługi z zakresu bezpieczeństwa oraz transmisji danych. Nasz pakiet jest jak garnitur szyty na miarę. Podstawą przy określeniu zakresu jest audyt obecnie wykorzystywanej infrastruktury oraz usług w Waszej firmie. Następnie proponujemy rozwiązanie bardziej efektywne i tańsze niż obecnie wykorzystywane.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, a jeśli któraś z nich nic Ci nie mówi, spokojnie - wyjaśnimy wszystko.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

1.Projekt i wykonanie strony internetowej w dowolnej technologii.
2. Miejsce na stronę, sklep od 6GB do 100GB.
3. Audyt sieci wewnętrznej klienta.
4. Audyt łączy internetowych klienta.
5. Audyt zabezpieczenia Sieci LAN/WAN w siedzibie klienta.
6. Przedstawienie zagrożeń oraz rekomendacje na przyszłość.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Wspólny biznes to przede wszystkim zaufanie. Dlatego chcemy abyście posiadali maksimum niezbędnych informacji przed decyzję. Staramy się opisywać koszty precyzyjnie, aby temat był dla Was transparentny.

Koszty Pakietu CLOUD:
Koszt wdrożenia: jest to koszt jednorazowy i obejmuje wykonanie strony Internetowej, rejestrację domeny, konfigurację serwera.
Koszt utrzymania: ponoszony corocznie, w jego skład wchodzi odnowienie hostingu oraz domeny internetowej (domeny jak i hosting utrzymywane i opłacane są w cyklach rocznych).
Koszt wdrożenia: od 700 pln + VAT z reguły ustalany indywidualnie.
Koszt utrzymania: od 250 + VAT z reguły ustalany indywidualnie.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Kilka cyfr opisujących Mach@IT


65

Wdrożeń

36

Stałych
Klientów

97

%
poleceń

5

lat
na rynku