Grafika firmowa

Prowadzisz nowoczesną firmę, chcesz się wyróżnić na tle innych, podobnych firm? Myślisz o tym, aby twoja strona internetowa, samochód firmowy, wizytówki, kalendarze, papier firmowy czy layout wiadomości e-mail były spójne wizualnie? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Chętnie zaprojektujemy i wykonamy zunifikowana grafikę dostosowaną do charakteru prowadzonej działalności, czy firmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, a jeśli któraś z nich nic Ci nie mówi, spokojnie - wyjaśnimy wszystko.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

W zależności od potrzeby możemy zaprojektować i wykonać zarówno logo firmy, jak i kompleksową wizualizację grafiki firmowej na wszystkich nośnikach. Staramy się, aby dobór kolorów, motywów, loga był spójny z charakterem prowadzonej działalności, a także dostosowany do odbiorcy. Inaczej projektujemy materiał dla kancelarii notarialnej, a inaczej dla parku rozrywki.

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Ceny zależą od zakresu i stopnia skomplikowania pracy. W cenie zawiera się również opracowanie dokumentu zwanego potocznie Księgą Znaku Firmy, w którym opisujemy dokładnie kody kolorów, proporcja znaków graficznych, czy gotowe do wydruku materiału jak wizytówki, bannery, zawieszki itd.

Poziom cen jest ustalany indywidualnie, dla przykładu:
- zaprojektowanie loga firmy od 100 pln + VAT
- zaprojektowane wizytówki na podstawie posiadanych przez firmę materiałów od 50 pln + VAT

pytania? Zadzwoń 503-811-557

Kilka cyfr opisujących Mach@IT


65

Wdrożeń

36

Stałych
Klientów

97

%
poleceń

5

lat
na rynku